Historia : Lokalizacja : Aktualności : Galeria : Przewodnicy: Linki : Kontakt

"XV lecie Ośrodka - podziękowanie"

W tym miejscu chciałem podziękować wszystkim przybyłym na Jubileusz Ośrodka a szczególnie Centralnemu Ośrodkowi Turystyki Górskiej ZG PTTK w Krakowie za wsparcie organizacyjne. Nie będę tu wymieniał wszystkich uczestników, bo w fachowy sposób wszystko opisali Krzysiek Kukliński oraz Rysiek "Modry" Remiszewski, za co im bardzo dziękuję. Dziękuję także za nadesłane już po spotkaniu podziękowania, które to jedno z nich prezentuję poniżej.
Eugeniusz Gnacik "Młody" - kustosz.

"Drogi Gieniu ! Pamięcią najserdeczniejszą wciąż jestem na Baraniej i u źródeł Wisły. Wszystko w sobotę i w niedzielę było zachwycające, łącznie ze spojrzeniem na widnokrąg ze szczytu wieży, a moje spotkanie z Katowiczanami po raz kolejny przysporzyło mi energii. Coraz częściej zaczynam żałować, że wyprowadziłam się ze Śląska - jakże wspaniali LUDZIE żyją, mieszkają tam, jak umieją pracować, cieszyć się i pokazywać tę radość innym. W sobotę 17 bm. tutejszy Oddział PTTK obchodzi 85 - lecie istnienia. Jeśli będę mieć okazję, będę rozpowiadać o Baraniej Górze oraz o talentach nowego Kustosza w Ośrodku KTG.
Raz jeszcze ściskam Cię i pozdrawiam - Jaworzynka"
(Danuta Reśko - kustosz OKTG na Jaworzynie Krynickiej)


Plakat reklamujący Jubileusz oraz pieczątkę okolicznościowa wydano dzięki COTG ZG PTTK w Krakowie. Projekt graficzny plakatu wykonał Krzysiek Kukliński wykorzystując fotografię Ośrodka wykonaną przez Radosława Jasińskiego.


Grafika okolicznościowej pieczątki - E.Gnacik "Młody"

Napisz do nas