Podziekowanie.

W imieniu Baraniogórskiego Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej na Przysłopie dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom oraz przyjaciołom, którzy towarzyszyli w ostatniej drodze Andrzejowi Dziczkańcowi - Bośkoc. Szczególne dziękuję p. Nadleśniczemu Witoldowi Szozda i całemu Nadleśnictwu Wisła, dyrektorowi Jerzemu Kapłonowi i pracownikom COTG PTTK w Krakowie, wice prezesowi ZG PTTK kol. Edkowi Kudelskiemu, członkom Podkomisji Kultury i Historii Turystyki Górskiej na czele z szefową Jadwigą Polańską, kustoszom bratnich Ośrodków KTG kol.kol. Danusi Jaworzynce Reśko, Ryśkowi Modremu Remiszewskiemu, Tadeuszowi Kubie Kochańskiemu, Robertowi Markowemu Wośkowi, wszystkim przewodnikom Muzeum Turystyki Beskidu Śląskiego, koleżankom i kolegom z Koła Przewodników Beskidzkich w Katowicach, przedstawicielom GOPR i TOPR, przedstawicielom Oddziału PTTK w Katowicach, Cieszynie i Wiśle, członkom KTG PTTK w Bytomiu, koleżankom i kolegom z Akademickiego Klubu Turystycznego "Gronie" w Katowicach oraz wielkie podziękowanie góralom z Beskidu Śląskiego za oprawę muzyczną.

Eugeniusz Gnacik "Młody"
wicekustosz BOKTG na Przysłopie