Integracyjne śniadanie.

Po wieczorze wspomnieniowym o pierwszym kustoszu BOKTG i posiadzie Podkomisji KiHTG KTG ZG PTTK rankiem dnia następnego odbyło się integracyjne śniadanie miedzy przewodnikami Muzeum Turystyki Beskidu Śląskiego a członkami Podkomisji oraz dyrektorem COTG ZG PTTK. Oczywiście gośćmi honorowymi była rodzina śp. Bośkoca. Gospodarzem spotkania miał zaszczyt być nowo powołany kustosz Ośrodka "Młody" który nie omieszkał poprosić o zaszczytne i tradycyjne już wpisy na deskę wpisów "Honorni Ondraszkowej Piwnicy". Honornych wpisów dokonali Nela i Tytus Szlompek - Członkowie Honorowi PTTK, Jerzy Kapłon - dyrektor COTG ZG PTTK w Krakowie, Robert "Markowy" Wosiek - kustosz Babiogórskiego OKTG na Markowych Szczawinach a zarazem jeden z najprawdziwszych przyjaciół śp. Bośkoca.
Dyrektor COTG ZG PTTK na pamiątkę spotkania nie omieszkał obdarować przewodników BOKTG najnowszym egzemplarzem "Wierchów" oraz "Gazetą Górską". Całe integracyjne spotkanie zakończyło się zwiedzeniem naszej ekspozycji muzealnej.
Muzeum Turystyki Beskidu Śląskiego w historycznym śniadaniu reprezętowali: Joanna Koścień, Gabriela Gnacik, Barbara i Daniel Stopka, Wanda i Józef Woźnicka, Przemek Beliniak, Jacek Urban.
Oby Tak dalej.
Górom Hyr - jak mówił nasz przyjaciel Boskoć.

Eugeniusz Gnacik "Młody"
Zdjęcia:
Józek Woźnicka, Eugeniusz Gnacik "Młody"

Uczestnicy spotkania.

P. Olga Dziczkaniec i Tytus Szlompek - Członek Honorowy PTTK.

Członek Honorowy PTTK - Nela Szlompek i Asia Koścień.

Wpisu na desce "HONORNI ONDRASZKOWEJ PIWNICY" dokonał dyrektor COTG PTTK w Krakowie Jerzy Kapłon.

W imieniu Neli Szlompek i swoim wpisu dokonał Tytus Szlompek - Członkowie Honorowi PTTK.

oraz Robert "Markowy" Wosiek - kustosz Babiogórskiego OKTG.

Przed "Ondrawszkową Piwnicą" stoją zadowoleni przyjaciele: "Markowy", Przemek Beliniak - "Srebrny Głuszec" nr. 12, Asia Koścień i Jacek Urban.

Po spotkaniu odbyło się zwiedzenie muzeum.
Barbara Czykowska - Wójcik wraz z Jackiem Siweckim jednym z najbardziej zasłużonych osób dla Ośrodka